Polityka prywatności

 

Witamy w sklepie Light Prestige należącym do Light Prestige Sp. Z o.o. Sp.K.

Prezentowana tu polityka zachowania poufności ma na celu przedstawienie stosowanych przez nas sposobów gromadzenia, wykorzystywania i udostępniania danych, które Państwo mogą podać w trakcie korzystania z naszej witryny. Prosimy o zapoznanie się z całą treścią polityki zachowania poufności przed skorzystaniem z usług naszej witryny i podaniem jakichkolwiek danych. LightPrestigesp. z o.o. informuje, że wszelkie dane otrzymywane za pośrednictwem serwisu internetowego, będą wykorzystywane wyłącznie przez LightPrestige sp. z o.o. w celach handlowych, marketingowych oraz poprawy jakości serwisu i nie będą sprzedawane lub udostępniane żadnym innym firmom, podmiotom lub osobom fizycznym.  

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań, w racjonalnym zakresie, aby zabezpieczyć dane osobowe w trakcie przekazywania ich przez Państwa do naszej witryny oraz aby je ochronić przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem, dostępem ze strony osób niepowołanych, ujawnieniem, zmianą lub zniszczeniem. Należy pamiętać o tym, że żaden przekaz informacji przez Internet nigdy nie jest w pełni bezpieczny czy wolny od błędów. W szczególności komunikat wysłany do lub z niniejszej witryny internetowej pocztą elektroniczną może być niedostatecznie zabezpieczony.

Użytkownicy serwisu

LightPrestige sp. z o.o. pragnie zapewnić użytkowników serwisu, iż przestrzega prawa do prywatności i ochrony danych osobowych. Osobom korzystającym z naszego serwisu zapewniamy ochronę danych zgromadzonych w trakcie współpracy i przypominamy, że od Państwa również zależy skuteczność tej ochrony. Należy zawsze pamiętać o zachowaniu w tajemnicy posiadanych haseł i loginów oraz o zastosowaniu odpowiednich zabezpieczeń i ustawień opcji internetowych.

Gromadzenie informacji

Korzystanie z witryn internetowych LightPrestige sp. z o.o. oznacza przyjęcie przez Państwa warunków niniejszej polityki zachowania prywatności. Dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. LightPrestige sp. z o.o. przetwarza dane w systemie informatycznym wyłącznie w zakresie zgodnym z warunkami akceptowanymi przez użytkowników serwisu oraz niezbędnym do profesjonalnej obsługi serwisu internetowego.

Zmiany w polityce ochrony prywatności

LightPrestige sp. z o.o. będzie informował o zmianach w polityce ochrony prywatności, które mogą wynikać ze zmian w polskim prawie, rozwoju technologii internetowych lub rozwoju i powstania nowych produktów i usług w systemach LightPrestige sp. z o.o.

Niepożądane treści

Dbamy o to, aby nasze serwisy internetowe nie zawierały treści sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, między innymi nawołujących do dyskryminacji rasowej, etnicznej bądź wyznaniowej. Serwis nie będzie także zawierać treści pornograficznych, niemoralnych bądź uważanych za nieetyczne.

Formularz kontaktowy

Użytkownicy serwisu internetowego www.1001lamp.pl mają możliwość zadawania pytań, zgłoszenia opinii lub sugestii oraz skontaktowania się z pracownikami LightPrestige sp. z o.o. Firma LightPrestige sp. z o.o. przechowuje korespondencję elektroniczną z użytkownikami serwisu dla celów statystycznych oraz w celu jak najlepszej i najszybszej reakcji na pytania. Pragnąc zapewnić Państwu najwyższy standard usług, informujemy o możliwości kierowania pytań pod numer telefonu +48 697-807-448 lub poprzez formularz kontaktowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl